2017 Model Passat CC Motor Özellikleri

Murat Çetin | 6 Aralık 2016 | Genel | 1 yorum

Yeni kasa 2017 model Passat CC Görücüye çıktı

Yeni şık güçlü bir yapıya sahip olan 2017 model Passat başarılı tüketim diyelim yanında ders olması da dikkat çekici olan otomobilin görünümde  ufak tefek farklılıklar var.

Hem Selan hem de station wagon  üst seçenekleri sergilenecek olan aracın yeni Ön tamponunda parantez biçimli ince led gündüz farları dikkat  çekiyor panjur üst kısmında mavi renkli şerit bulunuyor. Farlar üzerinde görülen mavi şeritler ön çamurlukların  arkasında eklenmiş. 18 inç çaplı jantlara sahip olan modeli arka tamponun altında egzoz çıkışı bulunmuyor. Bu arada fren kaliperleri mavi renkilidir.

Motor Özellikleri:

Kaputun altında 156 beygir gücü üretebilen 1.4 litre hacimli benzinli motor bulunan otomobilde birde 115 beygir, 400 Nm tok üreten bilen elektrik motoru kullanılmı. Karma durumda 218 beygir gücü üretebilen ikili gücü tekerleklere 6 ileri vitesli DSG ile aktarıyor.

Ortalama tüketim değeri 2 litre / 100 km açıklanan Passat sadece elektrikli motoru da devreydeken sürat 220 km/s “e ulaşıyor. Bu durumda otomobilin 0”dan 100 km/s sürate ulaşması 8 saniye den kısa sürüyor.


Coprtying tüm hakları saklıdır.