Volkswagen CC 1.4 TSi Özellikleri

orhan gürbüz | 6 Şubat 2017 | VOlkswagen | 1 yorum

Özel bir kasa tipiyle bilgisayar çağının önemli bir aracı olan Yeni Volkswagen VW CC 1.4 TSi arabasının analizleri gerçekleştirildi. Türkiye Modelinde konforlu bir yapısı olan Volkswagen VW CC 1.4 TSi yollardaki yerini almaya hazır gibi görünüyor.

İç bölümünde yenilenmeler olan 2017 model Volkswagen VW CC 1.4 TSi, ön ve arka park yardımcısı ve ön ve arka park yardımcısı gibi sistemler ile donatıldı. Ön görülen bir yapısı ile Volkswagen VW CC 1.4 TSi, dikkat çeken markalardan biri olarak dikkatle incelenmektedir. Fark üstüne fark oluşturan bir yapısı olan Volkswagen VW CC 1.4 TSi, size özel fiyatlarla yenilikçi ve güvenilir donanımın en çok tercih edilecek serilerinden bir serisi olarak satışa sunulacaktır.

Özel donanımıyla Volkswagen VW CC 1.4 TSi modern bir motor anlayışıyla tüketim açısından önemli bir performans göstermektedir. Bu yeni tarz aracın şehir içindeki tüketim miktarı 100 KM’de test ölçümlerinde. Göze hoş gelen zihniyetiyle Volkswagen VW CC 1.4 TSi Binek Araç anlayışındaki bu araç tarzının 4 Kapısı mevcuttur. Bu özelliklerle aracımız D Segment araba bölümündedir. Detaylı bilgiler için Volkswagen CC satış noktalarına gidip test sürüşü ve bilgi örenebilirsiniz.

 


Coprtying tüm hakları saklıdır.