Yeni Model Volkswagen CC 2017

orhan gürbüz | 1 Şubat 2017 | VOlkswagen | 1 yorum

İç piyasasında farklılık oluşturan bir iç hacme sahip ve kullanışlı bir konfor anlayışıyla üretilen, çekici bir tasarıma sahip olan ve segmentinde güvenlik özelliklerinin standart olarak sunan, üstün güvenlik teknolojileri ile üretilen yeni Volkswagen CC 1.4 TSİ  modeli bu açıdan benzersiz bir model olarak karşımıza çıkmaktadır.

Önemli bir yere sahip olan ve Yenilikçi zihniyetiyle dikkat çeken Volkswagen VW CC 1.4 TSi, özellikleri ve donanımıyla en çok ziyaret edilen araçlardan biri olarak ziyaret edilmektedir. Modern bir anlayışa sahip olan Volkswagen VW CC 1.4 TSi güncellenen tasarımı ile zevkle incelenmektedir. Volkswagen tarafından yapılan açıklamalara göre en kısa zamanda Volkswagen bayilerindeki yerini alacağı açıklandı. 2017 model Volkswagen VW CC 1.4 TSi 4 farklı model ve farklı kasa seçeneği ile geliyor. Göze hitap eden kasa türleriyle ile satın alınabilecek olan 2017 model VW CC 1.4 TSi fonksiyonel bir yapı için fonksiyonel özellikler bulundurmaktadır. Ayrıcalıklı bir tasarım anlayışı sunan Volkswagen VW CC 1.4 TSi, özel fiyat aralığıyla zamanın da en çok tercih edilecek modellerinden biri olarak yerini alacaktır. Yenilikçi anlayışıyla Volkswagen VW CC 1.4 TSi modern bir motor anlayışıyla tüketim açısından önemli bir performans göstermektedir. Arabanın şehir içindeki tüketim oranları 100 KM’de ortalama. Yenilikçi zihniyetiyle Volkswagen VW CC 1.4 TSi Binek Araç alanındaki bu model arabaların 4 Kapısı mevcuttur. Bu yönüyle modelimiz D Segment sınıfındadır. Motor açısından Volkswagen VW CC 1.4 TSi CC 1.4 TSI BMT Exclusive DSG sıfır kilometre modelimiz 1395 cc motor performansıyla en fazla 218 km/saat hıza ulaşmaktadır Benzinli yakıt tüketimi ile 4 silindir bulunan bu araç, en fazla 218 km/saat hıza ulaşabilmektedir. 532 lt bagaj kapasitesi ile 70 lt yakıt depo hacmi bulunan Volkswagen VW CC 1.4 TSi 1414 kg net ağırlığa sahiptir. Detaylı bilgi için önemli bir yere sahip olan Volkswagen VW CC 1.4 TSi yetkili satış noktalarına uğrayabilirsiniz.

Aracımızda yokuş yukarı kalkış desteği ve karanlık ve yağmur sensörü ile birlikte konforlu ve güvenli sürüş sözü vermektedir. Fiyat aralığı açısından önemli bir yer edinen Volkswagen bu arabasında yokuş kalkış desteğini donanım olarak standart bulundurmaktadır. 2017 model Volkswagen VW CC 1.4 TSi modelinde sürücü hava yastığı ile birlikte, yolcu hava yastığı standart olarak yerini almaktadır. Ayrıca yerli otomotiv sektöründe Volkswagen VW CC 1.4 TSi yan hava yastıkları sunulmaktadır. Çocuk koltuğu takmada en güvenli yöntem olarak bilinen isofix bu modelde standart olarak bulunuyor.

 


Coprtying tüm hakları saklıdır.